Warning: Use of undefined constant ‘DISABLE_WP_CRON’ - assumed '‘DISABLE_WP_CRON’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-config.php on line 86

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Club Level ( ESKISEHIR) | Emrah Is

Event

Club Level ( ESKISEHIR)
26
Apr
2013

Club Level ( ESKISEHIR)

  • Location:Eskisehir
  • Venue:Club Level
  • Length:10:00 pm – 04:00 am

***** 26 NİSAN – EMRAH İŞ
Eskişehiri sallamaya geliyor!

***ÖN SATIŞ: 15 TL + 1 içecek

***Ön satis ınfo:

Mehmet DAGLI :0541 546 07 70
Zafer Fatih AKKAYA:0554 591 54 91
Mehmet Ali ŞAHİN:0546 400 30 09

LOCA REZERVASYON:0506 955 17 52

— RESİDENT DJ EVREN KAYA
BULENT SERT —

İSTANBUL dediğimiz zaman akla ilk gelenler Boğaz,tarihi mekanlar ve gece hayatıdır ;ama asla diskoyu eğlenceyle birleştirmiş,aklını müzikle bozmuş,Miles Davis hayranı bir dj değildir = )Size EMRAH İŞ’i takdim etmek istiyoruz ..

7 Şubat 1975 doğumlu EMRAH İŞ,iyi bir prodüktör ve aynı zamanda çok yetenekli bir Dj’dir..

İstanbul doğumlu EMRAH İŞ ,popüler house çalarak çıkış yapmış,daha sonrada bu markasını House/Electro house/Disko house ile harmanlamıştır.Dj kabinindeki bu kitleleri coşturan dinamizmini,SORTIE(Kıbrıs)’tan SAPPHIRE(İstanbul)’a kadar birçok ünlü klüpte binlerce insana aktarmayı başarmıştır.

Bu başarı hikayesini ”SAPPHIRE BOSPHORUS by EMRAH İŞ” adlı compilation-dans albümüyle süslemesi çok zaman almamış,album kısa sürede D&R ve müzik marketlerde en çok satanlar listesinde 1 numaraya kadar yükselmiştir.

Kendi parçaları ”I LOVE ISTANBUL”,”PRIVATE LOVE”,”DEEP INSIDE’ ‘ve ”ISTANBUL ROCKS” ‘da Türk radyolarında en çok dinlenen ve istek alan spot,Beatportl ve Junodownload gibi dunyanın saydığı listelerde en çok satan parçalar olmuştur.

EMRAH İŞ ,Türkiye ‘nin en çok tercih edilen Dj’i olmaya devam edip; resmi web sitesi(http://www.emrahis.com/),Facebook hayran sayfası(http://www.facebook.com/emrahis)Myspace sayfası(http://www.myspace.com/djemrahis) ve Twitter sayfası(http://twitter.com/emrahis) ayda 100.000 nin üstünde tıklanma almaktadır.

EMRAH İŞ ;

Tiesto,David Guetta,Bob Sinclar,Martin Solveig,David Vendetta,Roger Sanchez,Alex Gaudino,Milk’n Sugar, Global Deejays,Tom Novy,Claude Challe,Outwork,Benassi Bross,Yves Larock,Ian Oliver,Morandi,Tanto project,Gary Niste Pine… Dünyanın ve Avrupa’nın en ünlü grup ve djleri ilede aynı sahneyi onlarca defa paylaşmıştır.. Dj,Prodüktör,yakışıklı = ) Görüldüğü gibi benzersiz tarzı,eğlenceli karakteri,muhteşem sahne şovlarıyla,EMRAH İŞ; basamakları hızla tırmanmaya devam edip,katıldığı tüm partileri 1 sınıf yukarı taşımayı başarmaya devam etmektedir..

UNİES ORGANİZASYON&PRODUCTION AKTIVITESIDIR