Warning: Use of undefined constant ‘DISABLE_WP_CRON’ - assumed '‘DISABLE_WP_CRON’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-config.php on line 86

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Hall Of Fame (Refresh The Venue) | Emrah Is

Event

Hall Of Fame (Refresh The Venue)
16
Feb
2013

Hall Of Fame (Refresh The Venue)

  • Location:Istanbul
  • Venue:Refresh The Venue
  • Length:10:00 pm – 04:00 am

Açılışını Deniz Koyu ile yaptığımız Hall of Fame serisi kapsamında dünyaca ünlü DJ’leri ağırlamaya hız kesmeden devam ediyoruz.

Serinin ikinci gecesinde bize eşlik edecek olan isim; Sensation, Mysteryland gibi dünyaca ünlü etkinliklerde ve Tomorrowland 2012 ana sahnesinde yer alan Yves V!

Insane Pressure Remix’i, Madagascar ve Cloudbreaker gibi kendi prodüksiyonlarıyla adını dünyaya duyuran; Ian Carey, Timbaland ve Missy Elliott gibi isimlerle çalışmış olan Yves V’yi 16 Şubat gecesi sahne alacağı Refresh the Venue’de dinlemek, bu özel gecede bizimle olmak için vakit kaybetmeden That’s Team üyelerinden birine ulaş ve yerini ayırt.

Yves V’nin performansı öncesinde Virgin Radio Türkiye’nin ünlü DJ’i Selami Bilgiç, ilerleyen saatlerde ise That’s Resident DJ’leri performanslarını sergileyecekler.

*Bu gece için bilet satışları That’s Team üyeleri ve sosyal ağlarımız dışında hiçbir bilet satış kanalı tarafından yapılmayacaktır.