Warning: Use of undefined constant ‘DISABLE_WP_CRON’ - assumed '‘DISABLE_WP_CRON’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-config.php on line 86

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfs/c05/h05/mnt/158093/domains/emrahis.com/html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Legendary Night – Suada (ISTANBUL) | Emrah Is

Event

Legendary Night – Suada (ISTANBUL)
15
Mar
2013

Legendary Night – Suada (ISTANBUL)

  • Location:istanbul
  • Venue:Suada
  • Length:10:00 pm – 04:00 am

*** PARTİST GURURLA SUNAR: 1 GÜN 3 PARTİ 8 SAAT SINIRSIZ EĞLENCE

*** SUADA CLUB GİRİŞİNDE MİSAFİRLERİMİZE DAĞITACAĞIMIZ @VERSAI CLUB DAVETİYELERİYLE, MİSAFİRLERİMİZ SUADA’DAN SONRA VERSAI CLUB’A ÜCRETSİZ GİREBİLECEKLERDİR.

*** SUADA LİMANINDAN VERSAİ CLUB’A ÜCRETSİZ SHUTTLE’LAR OLACAKTIR.

*** VERSAI CLUB’DA PARTİST MİSAFİRLERİNE GECE BOYU BÜTÜN İÇKİLER %25 İNDİRİMLİ!

*** VIP BİLET ALAN MİSAFİRLERİMİZ 00:30 DAN SONRA AFTER BOAT PARTY’LE DEVAM EDECEKLERDİR!

-Yaptığı organizasyonlarla gece hayatına yeni bir soluk getiren Partİst sizleri iki kıta arası efsanevi bir geceye yani -Legendary Night-‘a davet ediyor!

-Müthiş manzarası ve enfes konumuyla insanları cezbeden Suada Club’ta gerçekleşecek “Legendary Night” büyüleyici atmosferi şık bir konseptle buluşturarak size mükemmel bir gece vadediyor.

-Kuruçeşme Suada İskelesi’nden ücretsiz teknelerle adaya geçiş yapılacaktır.

-Biletler için : http://goo.gl/2iXXM

#LEGENDARY NIGHT 20:30 – 00:30

*Gece başında baylara kravat dağıtılacak. Daha sonra gerçekleşecek yarışmamızda en çok kravat toplayıp organizasyon ekibine teslim eden bayan misafirimiz Partist’ten 1 şişe Jagermeister kazanacak. Yarışmamızda 2. ve 3. olan misafirimiz ise ücretsiz içki ve bir sonraki etkinliğimiz için 2 kişilik davetiye kazanacaktır.

*Partimizde bizlerle bulunacak #BoundaNeModa ekibinin jüriliğini üstleneceği şıklık yarışmamızda ise gecenin en efsanevi erkeğine Legendary Kemer ve en şık bayanına Legendary Taç verilecektir.

*Geceye özel Legendary Shotlar

*Bilet: 30 TL (Jagermeister + Enerji) Kapı satışı yapılmayacaktır.
Not: Bu bilete tekne partisi dahil değildir.

*Loca ve Stand için 05073313609 ile iletişime geçiniz.