Event

Holywood Night! Maslak Arena
04
Oct
2013

Holywood Night! Maslak Arena

  • Location:Istanbul
  • Venue:Maslak Arena
  • Length:10:00 pm – 04:00 am

İstanbul’un eğlence alanında lideri olan KafePi’nin yenilenen kadrosuyla gece hayatına yeni bir soluk getirecek organizasyon şirketi Pi Entertainment sizleri Amerikan rüyasının yaşanacağı #hollywoodnight’a davet ediyor !

-Pi Entertainment yenilenmiş yüzü ile İstanbul’un en kaliteli etkinlik mekanı olan Maslak Arena’da yeni sezonu görkemli bir prodüksiyonla açıyor !

#HollywoodNight’ta neler mi olacak ?

*Kırmızı halıların önünüze serileceği ve sizi kapıda Paparazzilerin karşılayacağı bir rüyaya dalacaksınız. Kamera ışıkları gözünüzü kamaştırırken kendinizi bir anlık da olsa bir film setindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

*Sizin için hazırlanmış 3 özel dans koreografisiyle ( Lady Gaga , Madonna, Freddie Mercury) bu Amerikan rüyasında nerede olduğunuzu unutacaksınız.

*Türkiye’nin önde gelen Dj’lerinden KafePi Dj’leri Çağatay Kabalcı ve Cihan Kula (https://soundcloud.com/cihan-kula) ile eğlenmenin limitlerini zorlarken, elektronik dans müziğin ülkemizdeki tartışmasız en önemli temsilcisi Emrah İş (https://soundcloud.com/emrahis) ile eğlencenin sınırlarını aşacaksınız !

*Bu şaşalı geceye gelirken bayanlar kıyafetlerini en şık aksesuarlarıyla tamamlarken, beyler de en şık kıyafetlerini giyecekler. Çünkü Boundanemoda ekibi sizi mekanda karşılıyor ve birbirinden güzel fotoğraflarınızla bloglarını süslüyor olacaklar !

Tarih / Kapı açılış : 04 Ekim Cuma / 22.30
Yer: Maslak Arena

Ön Satış : 35 TL (1 Votka Enerji dahil )
Kapı Satış : 45 TL (1 Votka Enerji dahil )

Ön bilgi ve Rezervasyon için: 0533 930 78 98 – 0507 331 36 09
Stand ve Loca için: 0537 946 45 33 – 0554 435 44 34

“Pursue the extraordinary”
https://www.facebook.com/PilakaGezi

Pi Entertainment